Programma hoofdtornooi 2019

 

Ploegen voortornooi F.C Kleit U10 zaterdag 11 en zondag 12 mei 2019

 

Reeks A : KAA GENT / LOSC LILLE / FC UTRECHT / RSC ANDERLECHT

Reeks B : CLUB BRUGGE / FEYENOORD ROTTERDAM / FC KOLN / WINNAAR VOORTORNOOI

Reeks C : KRC GENK / PSV EINDHOVEN / RC STRASBOURG ALSACE / SV ZULTE WAREGEM

Reeks D : SPORTING LOKEREN / WEST HAM UNITED / B. ODENSE / SPARTA ROTTERDAM

 

 

Wedstrijdschema zaterdag 11 mei en zondag 12 mei!

 

 

Schema zaterdag 11 mei!

 

Terrein A

 

13u30 FC Utrecht - RSC Anderlecht

13u55 KRC Genk - RC Strasbourg Alsace

14u20 KAA Gent - Losc Lille

14u45 PSV Eindhoven - SV Zulte Waregem

 

15u10 FC Utrecht - KAA Gent

15u35 SV Zulte Waregem - KRC Genk

16u00 Losc Lille - RSC Anderlecht

16u25 PSV Eindhoven - RC Strasbourg Alsace

 

16u50 RSC Anderlecht - KAA Gent

17u15 RS Strasbourg Alsace - SV Zulte Waregem

17u40 Losc Lille - FC Utrecht

18u05 KRC Genk - PSV Eindhoven

 

Terrein B

 

13u30 West Ham United - Sparta Rotterdam

13u55 Club Brugge - Feyenoord Rotterdam

14u20 B. Odense - Sporting Lokeren

14u45 FC Koln - winnaar voortornooi

 

15u10 Sporting Lokeren - West Ham United

15u35 winnaar voortornooi - Club Brugge

16u00 Sparta Rotterdam - B. Odense

16u25 FC Koln - Feyenoord Rotterdam

 

16u50 West Ham United - B. Odense

17u15 Feyenoord Rotterdam - winnaar voortornooi

17u40 Sporting Lokeren - Sparta Rotterdam

18u05 Club Brugge - FC Koln

 

Schema zondag 12 mei!

 

Terrein A

 

09u30 C3 - D4 ( 25 )

09u55 C4 - D3 ( 27 )

10u20 C1 - D2 ( 29 )

10u45 C2 - D1 ( 31 )

 

11u10 verliezer 25 - verliezer 26 ( 33 )

11u35 winnaar 25 - winnaar 26 ( 35 )

12u00 verliezer 29 - verliezer 30 ( 37 )

12u25 winnaar 29 - winnaar 30 ( 39 )

 

13u45 pl 13 en pl 14 : winnaar 33 - winnaar 34

14u10 pl 9 en pl 10 : winnaar 35 - winnaar 36

14u35 pl 5 en pl 6 : winnaar 37 - winnaar 38

15u00 pl 3 en pl 4 : verliezer 39 - verliezer 40

15u30 FINALE : winnaar 39 - winnaar 40

 

Terrein B

 

09u30 A3 - B4 ( 26 )

09u55 A4 - B3 ( 28 )

10u20 A1 - B2 ( 30 )

10u45 A2 - B1 ( 32 )

 

11u10 verliezer 27 - verliezer 28 ( 34 )

11u35 winnaar 27 - winnaar 28 ( 36 )

12u00 verliezer 31 - verliezer 32 ( 38 )

12u25 winnaar 31 - winnaar 32 ( 40 )

 

13u45 pl 15 en pl 16 : verliezer 33 - verliezer 34

14u10 pl 11 en pl 12 : verliezer 35 - verliezer 36

14u35 pl 7 en pl 8 : verliezer 37 - verliezer 38