Programma hoofdtornooi 2019


Ploegen U10 tornooi FC Kleit zaterdag 11 en zondag 12 mei 2019


Reeks A : KAA GENT / LOSC LILLE / FC UTRECHT / RSC ANDERLECHT

Reeks B : CLUB BRUGGE / FEYENOORD ROTTERDAM / FC KOLN / AFC TUBIZE

Reeks C : KRC GENK / PSV EINDHOVEN / RC STRASBOURG ALSACE / SV ZULTE WAREGEM

Reeks D : SPORTING LOKEREN / WEST HAM UNITED / B. ODENSE / SPARTA ROTTERDAM


Eindklassement


1 West Ham United

2 RSC Anderlecht

3 FC Utrecht

4 Sparta Rotterdam

5 Club Brugge

6 Feyenoord Rotterdam

7 SV Zulte Waregem

8 KRC Genk

9 PSV Eindhoven

10 RC Strasbourg Alsace

11 Losc Lille

12 FC Koln

13 KAA Gent

14 Sporting Lokeren

15 B. Odense

16 AFC Tubize


Terrein A


13u30 FC Utrecht - RSC Anderlecht 2-1

13u55 KRC Genk - RC Strasbourg Alsace 0-0 (pen1-3)

14u20 KAA Gent - Losc Lille 0-0 (pen 3-2)

14u45 PSV Eindhoven - SV Zulte Waregem 1-4


15u10 FC Utrecht - KAA Gent 1-2

15u35 SV Zulte Waregem - KRC Genk 0-2

16u00 Losc Lille - RSC Anderlecht 0-3

16u25 PSV Eindhoven - RC Strasbourg Alsace 0-0 (pen 10-11)


16u50 RSC Anderlecht - KAA Gent 2-0

17u15 RS Strasbourg Alsace - SV Zulte Waregem 0-2

17u40 Losc Lille - FC Utrecht 0-2

18u05 KRC Genk - PSV Eindhoven 0-1


Terrein B


13u30 West Ham United - Sparta Rotterdam 1-1

13u55 Club Brugge - Feyenoord Rotterdam 1-0

14u20 B. Odense - Sporting Lokeren 0-3

14u45 FC Koln - AFC Tubize 1-3


15u10 Sporting Lokeren - West Ham United 0-2

15u35 AFC Tubize - Club Brugge 0-2

16u00 Sparta Rotterdam - B. Odense 2-0

16u25 FC Koln - Feyenoord Rotterdam 2-1


16u50 West Ham United - B. Odense 6-0

17u15 Feyenoord Rotterdam - AFC Tubize 3-1

17u40 Sporting Lokeren - Sparta Rotterdam 2-2

18u05 Club Brugge - FC Koln 3-1


Schema zondag 12 mei!


Terrein A


09u30 PSV Eindhoven - B. Odense 1-0

09u55 RC Strasbourg - Sporting Lokeren 1-1 (pen 3-2)

10u20 SV Zulte Waregem - Sparta Rotterdam 2-4

10u45 KRC Genk - West Ham United 1-1 (1-2)


11u10 B. Odens - KAA Gent 1-4

11u35 PSV Eindhoven - FC Koln 1-1 (pen 3-1)

12u00 SV Zulte Waregem- Feyenoord Rotterdam 3-3 (1-3)

12u25 Sparta Rotterdam - RSC Anderlecht 0-4


13u45 pl 13 en pl 14 : KAA Gent - Lokeren 5-1

14u10 pl 9 en pl 10 : PSV Eindhoven - RC Strasbourg 2-0

14u35 pl 5 en pl 6 : Feyenoord Rotterdam - Club Brugge 1-1 (pen 5-6)

15u00 pl 3 en pl 4 : Sparta Rotterdam - Fc Utrecht 0-1

15u30 FINALE : Rsc Anderlecht - West Ham United 0-1


Terrein B


09u30 KAA Gent - FC Koln 2-3

09u55 Losc Lille - AFC Tubize 2-2 (pen 2-1)

10u20 RSC Anderlecht - Feyenoord Rotterdam 2-1

10u45 Fc Utrecht - Club Brugge 2-1


11u10 Sporting Lokeren - AFC Tubize 6-1

11u35 RC Strasbourg - Losc Lille 2-1

12u00 KRC Genk - Club Brugge 0-2

12u25 West Ham United - Fc Utrecht 3-0


13u45 pl 15 en pl 16 : O. Odense - AFC Tubize 2-0

14u10 pl 11 en pl 12 : Fc Koln - Losc Lille 1-2

14u35 pl 7 en pl 8 : SV Zulte Waregem - KRC Genk 0-0 (pen 4-3)